Kazachstan na Letnich Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2010
Wygląd
Kod MKOl |
KAZ | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży 2010 Singapur | ||||||
Chorąży | ||||||
Liczba zawodników |
47 w 17 dyscyplinach | |||||
|
Kazachstan na Letnich Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2010 w Singapurze reprezentowało 47 sportowców w 17 dyscyplinach.
Skład kadry
[edytuj | edytuj kod]Boks
[edytuj | edytuj kod]- Zobacz też:
- Adlet Rakishev - kategoria 75 kg
Gimnastyka
[edytuj | edytuj kod]- Zobacz też:
- Viktor Kocherin - 32 miejsce w kwalifikacjach
- Moldir Azimbay
- Viktor Kocherin
Jeździectwo
[edytuj | edytuj kod]- Zobacz też:
Judo
[edytuj | edytuj kod]- Zobacz też:
- Kairat Agibayev - kategoria do 66 kg
Kajakarstwo
[edytuj | edytuj kod]- Zobacz też:
Kolarstwo
[edytuj | edytuj kod]- Zobacz też:
Lekkoatletyka
[edytuj | edytuj kod]- Zobacz też:
Chłopcy:
- Ivan Salyahhov - chód na 10 000 m - nie ukończył
- Yevgeniy Milovatskiy - rzut dyskiem - 11 miejsce w finale
- Vladislav Podtsuk - rzut oszczepem - 14 miejsce w finale
Dziewczęta:
- Elina Mikhina - bieg na 400 m - 17 miejsce w finale
- Marina Zaiko - bieg na 400 m przez płotki - 11 miejsce w finale
Łucznictwo
[edytuj | edytuj kod]- Zobacz też:
- Farida Tukebayeva
- indywidualnie - 17 miejsce
- w parze z Teodor Todorov - 17 miejsce
Pięciobój nowoczesny
[edytuj | edytuj kod]- Zobacz też:
Piłka ręczna
[edytuj | edytuj kod]- Zobacz też:
Drużyna dziewcząt:
- Marina Bazhina
- Akmaral Bekdairova
- Irina Danilova
- Valentina Degtyareva
- Olga Dergunova
- Marta Gavrilova
- Tatyana Kurassova
- Yevgeniya Latkina
- Mariya Prosvetova
- Alina Sundeyeva
- Lyubov Tokareva
- Dinara Ulumbetova
- Mariya Zaitseva
- Aida Zhanarbekova
Pływanie
[edytuj | edytuj kod]- Zobacz też:
- Ruslan Baimanov
- 50 m st. grzbietowym - 12 miejsce w półfinale
- 100 m st. grzbietowym - 26 miejsce w kwalifikacjach
- Yekaterina Rudenko
- 50 m st. grzbietowym - 5 miejsce w finale
- 100 m st. grzbietowym - 31 miejsce w kwalifikacjach
- Yuliya Litvina
- 50 m st. klasycznym - 14 miejsce w półfinale
- 100 m st. klasycznym - 18 miejsce w kwalifikacjach
Podnoszenie ciężarów
[edytuj | edytuj kod]- Zobacz też:
- Zulfiya Chinshanlo srebrny medal
- Rustem Sybay brązowy medal
- Żazira Żapparkuł złoty medal
Strzelectwo
[edytuj | edytuj kod]- Zobacz też:
- Irshat Avkhadiyev - karabin pneumatyczny 10 m
Szermierka
[edytuj | edytuj kod]- Zobacz też:
Taekwondo
[edytuj | edytuj kod]- Zobacz też:
- Nursultan Mamayev srebrny medal
Triathlon
[edytuj | edytuj kod]- Zobacz też:
- Leslie Amat Alvarez - 21 miejsce
- Kirill Uvarov - 27 miejsce
Zapasy
[edytuj | edytuj kod]- Zobacz też:
Styl dowolny
[edytuj | edytuj kod]- Rimma Kushkenova - kategoria do 70 kg
Styl greko-romański
[edytuj | edytuj kod]- Zhanibek Kandybayev - kategoria do 85 kg złoty medal
- Akan Baimaganbetov - kategoria do 42 kg brązowy medal